UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

Když něco děláme, tak pořádně!

Lysá nad Labem

Luxusní celohliníková konstrukce s naklápěcími lamelami a revolučním systémem naklápění. Jde o nejnovější bioklimatickou pergolu na trhu. Lamely si přizpůsobíte, tak aby jste vytvořili pod pergolou pohodlné prostředí a komfort.

Okolí prahy

Realizace špičkové pergoly Murano Integrale s prosklenou střechou a integrovanou markýzou na dálkové ovládání.  Vše doplněné o dešťovou, větrnou a sluneční automatiku pro Vaše pohodlí.

Eco%20-%20b%C3%ADl%C3%A9_edited.jpg

Praha

Stavba hliníkové pergoly Eco s mléčným polykarbonátem o síle 16mm. Barva pergoly Antracit ( RAL 7016 ). Mléčný polykarbonát Vás ochrání nejen před deštěm, ale také před sluníčkem. Nejlevnější hliníková pergola na trhu se může líbit i Vám.

Praha - Vinoř

Venkovní žaluzie jsou nejen skvělým stínícím prvkem, díky kterému můžete naprosto plynule regulovat prostup slunečních paprsků do interiéru, ale taky nádherně dotváří tvář domu.

Nová ves

Střešní markýza do pergoly na dálkové ovládání Vám zpříjemní horké letní dny.

okolí Prahy

Zasklená pergola s bezpečnostním mléčným sklem pro přijemné letní posezení. Samozřejmostí je integrovaný okapový systém. Lze doplnit o integrované LED osvětlení v krokvých, střešní markýzu nebo screenové rolety z boku a čela.

Praha

Zasklená pergola murano Puro se střešní markýzou Ancona pod sklem ovládaná dálkovým ovladačem somfy.

Vyškov

Hliníková pergola Murano Vetro s bezpečnsotním sklem dopněná o integrované LED osvétlení na dálkové ovládaní. Pro Větší komfort možnost napojení na inteligentní systém (chytrý dům).

Praha

Samostatně stojící hliníková pergola bez skolnu včetně střešní markýzy, integrovaného LED osvětlení a screenové rolety z boku a to vše na jediný dákový ovladač.

Brno

Zavěšená stříška nad dveře ze skal a nerezu.

Praha - Vinoř

Realizace špičkové pergoly Murano Integrale s prosklenou střechou a integrovanou markýzou na dálkové ovládání.  Z předu je pergola chráněna proti slunci a větru roletou screen ZIP.

Praha - Sobín

Naše realizace bioklimatické pergoly kotvené na jedné straně do zdi. Doplněné o dvě screenové rolety, které zajistí nejen ochranu před sluncem, ale taky dostatek soukromí na Vaší terase. Naklápěcí lamely Vám umožní ochranu před sluncem a zároveň Vám zachovají funkci větrání.

Kněževes

Venkovní žaluzie jsou nejen skvělým stínícím prvkem, díky kterému můžete naprosto plynule regulovat prostup slunečních paprsků do interiéru, ale taky nádherně dotváří tvář domu. Například u této realizace žaluzie v matné černé barvě skvěle dotvořili světlou dřevěnou fasádu.

Nejdek

Realizace špičkové pergoly Murano Integrale s prosklenou střechou a integrovanou markýzou na dálkové ovládání. Pergola je dokola zasklena bezrámovým posuvným zasklením a pevně zasklenými trojúhelníky, které z ní tvoří studenou zimní zahradu. Samozřejmostí je infratopení a integrované LED osvětlení.

Praha

Realizace venkovních žaluzií Zetta 90 na dálkové ovládání s možností připojení na inteligentní systém TaHoma či Connexoon. A venkovních rolet s integrovanou sítí proti hmyzu.

Zlín

Pergola ECO je kvalitní hliníková pergola s polykarbonátem na střeše, tudíž Vám nebere světlo pronikající do místností. Tvoří idealní prostor pro pohodové posezení na terase při slunci i za deště.

Brno

Zasklená hliníková pergola Murano Puro s vyztužený předním okapovým profilem a atypickým výřezem ve skle na okap. Doplněná o střešní markýzu Ancona pod sklem.

Praha

Realizace hliníkové pergoly se sklem na terase bytového domu. Jednoduchý a minimalistický design.

Brandýs nad Labem

Střešní markýza na zimní zahradu na dálkové ovládání Vám zpřijemní horké letní dny.